KALAMAKİ'DEN DUYURULAR:
Amerika Birleşik Devletleri'nin; Uluslararası alanda, Türk Lirası'na ve dolayısıyla Türkiye Cumhuriyeti'ne uygulamaya başladığı ekonomik yaptırımları protesto etmek amacıyla, Kalamaki Tour olarak aldığımız karar doğrultusunda, 13 Amerikan Havayolları Şirk  |   ORDU-GİRESUN HAVALİMANINDAKİ SİS YOĞUNLUĞUNDAN YAŞANAN SEFER İPTALLERİ İLE İLGİLİ BİLET İŞLEMLERİNİZ İÇİN ACENTEMİZDEN DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.  |   ORDU-GİRESUN HAVALİMANI KURUMSAL REKLAM TALEBİ VE DETAYLI BİLGİ İÇİN +90 (533) 309 24 24 NUMARALI HATTIMIZDAN İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ.  |   13 KASIM 2015 İTİBARİYLE ARTIK FATSA'DAN SAMSUN ÇARŞAMBA HAVALİMANI SERVİSLERİNİN YANINDA ORDU HAVALİMANI İLK SERVİSİMİZ 06.40 İTİBARİYLE İLK YOLCULARINI TAŞIMAYA BAŞLADI. HAYIRLI OLSUN.  |   Ordu'nun ayağını yerden kesiyoruz. Şimdi erkenden alacağınız Uçak Biletlerinde Ordu-İstanbul HERŞEY DAHİL 79 TL  |  


Basında Kalamaki

KALAMAKİ TOUR’A THY TARAFINDAN TEŞEKKÜR PLAKETİ

02.01.2015

Geçtiğimiz hafta, ülkemizin dünya markası olan Türk Hava Yolları A.O.’nın bölge acenteleri onuruna Kalamaki Tour’u temsilen Şirket Müdürü Emre TURANOĞLU’nun katıldığı yemekli toplantının sonucunda Kalamaki Tour’a; Türk Hava Yolları’na yapmış olduğu katkı ve hizmetlerinden ötürü teşekkür plaketi THY Müdürü Temel KOTİL adına şirketi ziyaret eden THY Samsun Bölge Müdürü Arif Ali GEZMİŞOĞLU tarafından şirket sahibi İsmail GÜVENKAYA’ya takdim etti.

Kalamaki Tour NFK ile İzmir Turunda

14.02.2014

17 Mayıs 2012 Perşembe günü Kalamaki Tour’un düzenlediği İzmir-Kuşadası-Denizli gezisi başlamıştır.

Kalamaki Tour Karadeniz Turunda

14.02.2014

Dumlupınar İlköğretim Okulu’nun düzenlediği 1 Gece konaklamalı Doğu Karadeniz turu 25 Mayıs günü start aldı.

Sakarya İlköğretim, Kalamaki Tour Ayrıcalığıyla Çanakkale'yi Gezdi

14.02.2014

Çanakkale Turu, Fatsa Sakarya İlköğretim Okulu öğretmen, öğrenci ve velilerinin katılımıyla okul bahçesinden 10 Mayıs 2012 günü start aldı.

Young Explorers (Genç Kâşifler) Projesi Kalamaki ile Hayat Buldu

14.02.2014

Fatsa Büyükata İlköğretim Oku-lu önderliğinde hazırlanan "Young Explorers" (Genç Kâşifler) isimli proje kapsamında Romanya, Polonya, Yunanistan, Fransa ve İspanya’dan gelen yabancı misafirler Kalamaki Tour sahibi İsmail Güvenkaya ile Müdür Yardımcısı ve aynı zamanda proje koordinatörü olan İsmail Teke tarafından İstanbul’da karşılandılar.

Kalamaki'den Muhteşem DOKAP Turu

14.02.2014

Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesinin 27 Nisan Cuma Günü 29 öğrenci müdür yardımcısı Aydın Koç, turu düzenleyen görevli coğrafya öğretmeni Şükrü Serdar ve felsefe öğretmeni Mehmet Kocaoğlu ile gerçekleştirmiş oldukları doğu Karadeniz Turu, Uzungöl’de İnan Kardeşler Otelinde alınan kuymaklı açık büfe sabah kahvaltısı ve güzel hava eşliğinde göl çevresinde yapılan gezintiden sonra Sümela Manastırına doğru yola çıkıldı.

LADER'den Teşekkür Plaketi

14.02.2014

Kalamaki Tour’un Ladik Akpınar İlköğretmen Okulu Mezunları Derneği (LADER)’in katılımıyla 3 gece konaklamalı İzmir, Kuşadası, Marmaris, Fethiye ve Denizli (EGE TURU) 1 Haziran 2011 günü Giresun, Ordu ve Fatsa’dan start aldı.

Fatsa A. Öğretmen Lisesi Kalamaki ile Geziye Doymuyor

14.02.2014

4 Günlük 19 Mayıs tatilini Konya, Alanya, Antalya turu ile öğrencileri nefis bir gezi ile taçlandıran Fatsa Anadolu Öğretmen Lisesi; geziye Konya’nın Alaattin tepesinde sabah kahvaltısı ile başlamış olup, Mevlana Türbesi gezildikten sonra Konyanın meşhur etli ekmeği ile öğle yemeği keyfi yapıldı.

Kalamaki Tour ile Ege Keyfi

14.02.2014

Fatsa Anadolu Lisesi Gezi İnceleme Kolu Etkinlikleri çerçevesinde Kalamaki Tour aracılığıyla 11 Mayıs 2011 günü Ankara İzmir Kuşadası ve Denizli Pamukkale traventerleri ziyareti ile gerçekleşti.

Fatsa AÖL İstanbul'u Fethetti

14.02.2014

Fatsa Anadolu Öğretmen Lisesi Tiyatro Kulübü sergilemiş olduğu tiyatro gösterisinin ödülünü öğrenci velileri, Fatsa esnafı ve Kalamaki Tour desteği ile İstanbul gezisi olarak taçlandırdı.

Anlamlı Bayram Ziyareti

14.02.2014

KALAMAKİ TOUR'un düzenlediği Fatsa Anadolu Teknik ile Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nden oluşan 57 öğrenci ve 5 öğretmenin katılımıyla gerçekleşen Ankara ve Nev-şehir Kapadokya Bölgesi Turu 28 Ekim Perşembe günü Fatsa’dan hareket etti.

Kalamaki Bayanları Unutmadı

14.02.2014

Kalamaki Tour’un 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle organize ettiği organize ettiği “Ridos Termal Turu” Eğitim Bir-Sen Fatsa Temsilciliği üyeleri eşleriyle birlikte katıldılar. 5 Mart 2011 cumartesi günü Fatsa’dan hareket eden kafile 2 gün boyunca Kalamaki Tour farkıyla termal turizmin keyfini çıkardılar.