KALAMAKİ'DEN DUYURULAR:
Amerika Birleşik Devletleri'nin; Uluslararası alanda, Türk Lirası'na ve dolayısıyla Türkiye Cumhuriyeti'ne uygulamaya başladığı ekonomik yaptırımları protesto etmek amacıyla, Kalamaki Tour olarak aldığımız karar doğrultusunda, 13 Amerikan Havayolları Şirk  |   ORDU-GİRESUN HAVALİMANINDAKİ SİS YOĞUNLUĞUNDAN YAŞANAN SEFER İPTALLERİ İLE İLGİLİ BİLET İŞLEMLERİNİZ İÇİN ACENTEMİZDEN DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.  |   ORDU-GİRESUN HAVALİMANI KURUMSAL REKLAM TALEBİ VE DETAYLI BİLGİ İÇİN +90 (533) 309 24 24 NUMARALI HATTIMIZDAN İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ.  |   13 KASIM 2015 İTİBARİYLE ARTIK FATSA'DAN SAMSUN ÇARŞAMBA HAVALİMANI SERVİSLERİNİN YANINDA ORDU HAVALİMANI İLK SERVİSİMİZ 06.40 İTİBARİYLE İLK YOLCULARINI TAŞIMAYA BAŞLADI. HAYIRLI OLSUN.  |   Ordu'nun ayağını yerden kesiyoruz. Şimdi erkenden alacağınız Uçak Biletlerinde Ordu-İstanbul HERŞEY DAHİL 79 TL  |  


Basında Kalamaki

Fatsa A. Öğretmen Lisesi Kalamaki ile Geziye Doymuyor

14.02.2014

4 Günlük 19 Mayıs tatilini Konya, Alanya, Antalya turu ile öğrencileri nefis bir gezi ile taçlandıran Fatsa Anadolu Öğretmen Lisesi; geziye Konya’nın Alaattin tepesinde sabah kahvaltısı ile başlamış olup, Mevlana Türbesi gezildikten sonra Konyanın meşhur etli ekmeği ile öğle yemeği keyfi yapıldı.

Öğleden sonra Konya’dan Manavgat şelalesine inildi. Manavgat şelalesinden Akdeniz’in antik kenti Side doyasıya gezildi. Gün batımında açık büfe akşam yemeği ve konaklama için Alanya’da bulunan otele hareket edildi. Otelde yapılan akşam yemeğinden sonra Alanya’nın eşsiz güzelliğini gece gezmek için çarşı turu yapıldı. Gezinin başında bulunan Coğrafya Öğretmeni Şükrü Serdar grubu 9 km. otele yürüterek unutamayacakları bir yorgunluk yaşattı.

Gezinin 2. gününde sabah kahvaltısından sonra Toros dağlarının eşsiz güzelliğini yaşamak için sabah saat 10.00 ile akşam saat 17.30’a kadar adrenalin dolu Jeep Safari düzenlendi. Safari içinde Dim Mağarası, Dim Çayı Barajı ve Dim Çayı üzerinde alabalık keyfi yapıldı. Safariden sonra 18.00-20.30 arası Alanya’nın eşsiz güzelliğini denizden görmek amacıyla Yat Turu keyfi yapıldı. Otelde akşam yemeği alındıktan sonra lunaparkta stres atan grup günü tamamladı.

Gezinin son günü sa-bah kahvaltısından sonra Alanya’da Aspendos Tiyatrosu, Kurşunlu ve Düden Şelaleleri gezildikten sonra Deeppo AVM’de ytaklaşık 2,5 saat serbest zaman verildi. Sonrasında tramvay ile Antalya Merkez’de bulunan Tophane Meydanı ve Antalya Marina gezildikten sonra gezi sonlandırıldı.

Geziye Okul Müdürü Hasan Bölük, okul öğretmenlerinden Gezi İnceleme Kulübü öğretmeni Vedat Beşikci, Hanifi Deliveli, Şükrü Serdar, Muham-met Karamustafa ve Serpil Ünal Şimşek katıldı. Gezi sonrasında oluşan ortak fikir “Yaşananlar yaşatanlar tarafından anlatılmaz, muhtemeşem bir anı olarak benliğimizde saklı kaldığı” şeklindeydi. Fatsa Anadolu Öğretmen Lisesi Müdürü Hasan Bölük kaliteli ve sorunsuz bir muhteşem organizasyonu ile Kalamaki Tour’a teşekkürlerini bizzat ileterek şükranlarını dile getirdi.

Kaynak: Karadeniz Haber Postası