KALAMAKİ'DEN DUYURULAR:
Amerika Birleşik Devletleri'nin; Uluslararası alanda, Türk Lirası'na ve dolayısıyla Türkiye Cumhuriyeti'ne uygulamaya başladığı ekonomik yaptırımları protesto etmek amacıyla, Kalamaki Tour olarak aldığımız karar doğrultusunda, 13 Amerikan Havayolları Şirk  |   ORDU-GİRESUN HAVALİMANINDAKİ SİS YOĞUNLUĞUNDAN YAŞANAN SEFER İPTALLERİ İLE İLGİLİ BİLET İŞLEMLERİNİZ İÇİN ACENTEMİZDEN DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.  |   ORDU-GİRESUN HAVALİMANI KURUMSAL REKLAM TALEBİ VE DETAYLI BİLGİ İÇİN +90 (533) 309 24 24 NUMARALI HATTIMIZDAN İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ.  |   13 KASIM 2015 İTİBARİYLE ARTIK FATSA'DAN SAMSUN ÇARŞAMBA HAVALİMANI SERVİSLERİNİN YANINDA ORDU HAVALİMANI İLK SERVİSİMİZ 06.40 İTİBARİYLE İLK YOLCULARINI TAŞIMAYA BAŞLADI. HAYIRLI OLSUN.  |   Ordu'nun ayağını yerden kesiyoruz. Şimdi erkenden alacağınız Uçak Biletlerinde Ordu-İstanbul HERŞEY DAHİL 79 TL  |  


Basında Kalamaki

Fatsa AÖL İstanbul'u Fethetti

14.02.2014

Fatsa Anadolu Öğretmen Lisesi Tiyatro Kulübü sergilemiş olduğu tiyatro gösterisinin ödülünü öğrenci velileri, Fatsa esnafı ve Kalamaki Tour desteği ile İstanbul gezisi olarak taçlandırdı.

Geziye okul müdürü Hasan Bölük öğretmenler Serpil İnal Şimşek, oyun içerisinde rol alan Akif Kaya, Orhan Şimşek, Aydın Bal, Şükrü Serdar ve Fikret Öztürk öğrencilerle birlikte gezide bulundular.

Gezi, Florya Atatürk Köşkü ile başlayıp, Sultan Ahmet Camii, Topkapı Sarayı, Ayasofya Müzesi gezildikten sonra Eminönü’nde balıkekmek keyfi yaparak serbest zaman geçiren tiyatro kulübü öğrencileri sonrasında; Galata Kulesinin yanından Beyoğlu gezilerek Taksim Atatürk Anıtı’nın önünde birinci gün tamamlandı.

Gezinin ikinci gününde Büyükada’ya geçilerek adanın tarihi ve doğal güzellikleri görüldükten sonra Avrupa yakasında bulunan Forum İstanbul alışveriş merkezi gezi sonlandırıldı.

Gezinin sonrasında, geziye katılan öğretmen ve öğrencilerin ortak görüşleri olan “İstanbul an-cak böyle gezilir” demeleri yapılan tur organizasyonlarının insanların daha sosyal, çevresine duyarlı ve bilinçli bir birey olmasına en önemli etken olduğu gerçeğini tekrar gösterir nitelikte olduğunu ispatlamıştır. Fatsa Anadolu Öğ-retmen Lisesi Müdürü Hasan Bölük tiyatro kulübünün katıldığı geziye maddi manevi desteklerini esirgemeyen Kalamaki Tour sahibi İsmail Güvenkaya’ya teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Karadeniz Haber Postası