KALAMAKİ'DEN DUYURULAR:
Amerika Birleşik Devletleri'nin; Uluslararası alanda, Türk Lirası'na ve dolayısıyla Türkiye Cumhuriyeti'ne uygulamaya başladığı ekonomik yaptırımları protesto etmek amacıyla, Kalamaki Tour olarak aldığımız karar doğrultusunda, 13 Amerikan Havayolları Şirk  |   ORDU-GİRESUN HAVALİMANINDAKİ SİS YOĞUNLUĞUNDAN YAŞANAN SEFER İPTALLERİ İLE İLGİLİ BİLET İŞLEMLERİNİZ İÇİN ACENTEMİZDEN DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.  |   ORDU-GİRESUN HAVALİMANI KURUMSAL REKLAM TALEBİ VE DETAYLI BİLGİ İÇİN +90 (533) 309 24 24 NUMARALI HATTIMIZDAN İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ.  |   13 KASIM 2015 İTİBARİYLE ARTIK FATSA'DAN SAMSUN ÇARŞAMBA HAVALİMANI SERVİSLERİNİN YANINDA ORDU HAVALİMANI İLK SERVİSİMİZ 06.40 İTİBARİYLE İLK YOLCULARINI TAŞIMAYA BAŞLADI. HAYIRLI OLSUN.  |   Ordu'nun ayağını yerden kesiyoruz. Şimdi erkenden alacağınız Uçak Biletlerinde Ordu-İstanbul HERŞEY DAHİL 79 TL  |  


Basında Kalamaki

Kalamaki Tour ile Ege Keyfi

14.02.2014

Fatsa Anadolu Lisesi Gezi İnceleme Kolu Etkinlikleri çerçevesinde Kalamaki Tour aracılığıyla 11 Mayıs 2011 günü Ankara İzmir Kuşadası ve Denizli Pamukkale traventerleri ziyareti ile gerçekleşti.

Programda öncelikle Ankara’da üniversite ziyaretleri gerçekleştiren grup, günün sonrasında İzmir’e hareket ederek İlk olarak Mithat Paşa Caddesi ile Halil Rıfat Paşa Caddesi arasında kalan bölgede kolay ulaşımı sağlamak amacıyla 1907 yılında Musevi işadamı Nesim Levi tarafından yaptırılan Tarihi Asansör’ün ziyaretini gerçekleştiren grup, 1650–1670 yıllarından itibaren deniz kıyısının doldurulması ve yeni yerleşim alanları ile ticarethanelerin açılması ile oluşturulan Kemeraltı Çarşısı ve Konak Meydanından Kordon boyuna doğru yapılan gezintinin ardından konaklama yapacakları otele yerleşmek için Kuşadasına hareket etti.

Gezinin 2. gününde öncelikle Stigmatize Alman rahibe Katherina Emmerich’in gördüğü rüyadan sonra keşfedilen ve Katolik dünyası açısından ülkemizde Hac merkezi olarak kabul edilen Meryem Ana evini ziyareti, Selçuk arkeoloji müzesini ziyaret ediyor ve Efes antik kentinden çıkarılan eserleri yerinde inceleme ve Akşam yemeğinden sonra Kuşadası keşfine çıkan grup günü tamamladı.

Gezinin son gününde Selçuk şehir merkezine 8 km. uzaklıktaki ev yapımı şaraplarıyla ünlü Şirince Köyü ve Denizli- Pamukkale Traventer ziyaretlerini gerçekleştirerek genel programı tamamladı.

Tur ile ilgili görüşlerini belirten Fatsa Anadolu Lisesi Müdürü Haluk Baycan ve müdür yardımcısı Mehmet Çelebi oldukça güzel, verimli ve sonrasında tatlı yorgunluk veren turla ilgili her türlü desteklerini esirgemeyen Kalamaki Tour sahibi İsmail Güvenkaya’ya teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Karadeniz Haber Postası