KALAMAKİ'DEN DUYURULAR:
Amerika Birleşik Devletleri'nin; Uluslararası alanda, Türk Lirası'na ve dolayısıyla Türkiye Cumhuriyeti'ne uygulamaya başladığı ekonomik yaptırımları protesto etmek amacıyla, Kalamaki Tour olarak aldığımız karar doğrultusunda, 13 Amerikan Havayolları Şirk  |   ORDU-GİRESUN HAVALİMANINDAKİ SİS YOĞUNLUĞUNDAN YAŞANAN SEFER İPTALLERİ İLE İLGİLİ BİLET İŞLEMLERİNİZ İÇİN ACENTEMİZDEN DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.  |   ORDU-GİRESUN HAVALİMANI KURUMSAL REKLAM TALEBİ VE DETAYLI BİLGİ İÇİN +90 (533) 309 24 24 NUMARALI HATTIMIZDAN İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ.  |   13 KASIM 2015 İTİBARİYLE ARTIK FATSA'DAN SAMSUN ÇARŞAMBA HAVALİMANI SERVİSLERİNİN YANINDA ORDU HAVALİMANI İLK SERVİSİMİZ 06.40 İTİBARİYLE İLK YOLCULARINI TAŞIMAYA BAŞLADI. HAYIRLI OLSUN.  |   Ordu'nun ayağını yerden kesiyoruz. Şimdi erkenden alacağınız Uçak Biletlerinde Ordu-İstanbul HERŞEY DAHİL 79 TL  |  


Basında Kalamaki

Kalamaki Tour NFK ile İzmir Turunda

14.02.2014

17 Mayıs 2012 Perşembe günü Kalamaki Tour’un düzenlediği İzmir-Kuşadası-Denizli gezisi başlamıştır.

İzmir’de Piri reis gemi müzesi, Hasan Tahsin ve İzmir’in simgesi saat kulesi önünde fotoğraf çekimi yapıldıktan sonra fuar alanı gezilmiş, daha sonra kordon sefası yapılmak üzere harekete geçilmiştir.

Kordon’da BKM oyuncuları gurubu karşılamıştır. Yapılan söyleşide vakit buldukları anda Metin Yıldız’ın ricası üzerine Karadeniz turuna çıkacaklarını ve Fatsa’ya mutlaka geleceklerini taahhüt eden BKM ekibiyle buluşma anısına fotoğraf çekimi gerçekleştirilmiş ve grup Kuşadası’nda konaklamak için otele geçmiştir. Günün akşamında Kuşadası geç saatlere kadar gezildikten sonra ilk gün tamamlanmıştır.

İkinci gün Meryemana, Efes antik kent, Efes müzesi, İsa bey camii ve dünyanın 7 harikasından biri olan ama günümüzde sadece 15 m. Olmasına rağmen 7,5 metrelik tek bir kolonu ve bu kolon üzerinde leyleğin yuvası ile karşı karşıya kalınması grubu üzmüştür. Kuşadası’nda gün batımı seyri için yat kiralanmış ve seyre çıkılmıştır. Seyir sırasında uygun bir yerde deniz sefası yapılmıştır. Aynı günün akşamında Kuşadası’nda bulunan Türkü evi kapatılmış Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi öğrencileri Anadolu türküleriyle geç saatlere kadar coşmuştur.

Üçüncü gün grup, Pamukkale istikametine hareket etmiştir. Bu ziyaret grup lideri Şükrü Hoca kaygan zeminde kaymış, boyundaki profesyonel fotoğraf makinesini suya deydirmemek için canla başla mücadele verirken üstü başı su olduğu gibi, ayak, diz kol, bacak kanlar içerisinde kalmış ama bozuntuya vermeyen Şükrü hoca turu tamamlamıştır.

Muhteşem Ege turu Pamukkale’den sonra Varol AVM ziyaret edildikten sonra geri dönüş yolculuğu ile son bulmuştur.

Geziye okul idarecilerinden coğrafya öğretmeni Aydın Koç, yine geziyi tertip eden coğrafya öğretmeni Şükrü Serdar, görevli bayan öğretmen Seher Çelik, felsefe öğretmeni Mehmet Kocaoğlu, edebiyat öğretmeni Meftun Çelik’in gezi sonunda hatasız organizasyonuyla Fatsa’da ilklere imza atan, grup memnuniyetini ön plana çıkartan Kalamaki Tour sahibi İsmail Güvenkaya’ya Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi adına teşekkürlerini ilettiler.

Kaynak: Karadeniz Haber Postası