KALAMAKİ'DEN DUYURULAR:
Amerika Birleşik Devletleri'nin; Uluslararası alanda, Türk Lirası'na ve dolayısıyla Türkiye Cumhuriyeti'ne uygulamaya başladığı ekonomik yaptırımları protesto etmek amacıyla, Kalamaki Tour olarak aldığımız karar doğrultusunda, 13 Amerikan Havayolları Şirk  |   ORDU-GİRESUN HAVALİMANINDAKİ SİS YOĞUNLUĞUNDAN YAŞANAN SEFER İPTALLERİ İLE İLGİLİ BİLET İŞLEMLERİNİZ İÇİN ACENTEMİZDEN DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.  |   ORDU-GİRESUN HAVALİMANI KURUMSAL REKLAM TALEBİ VE DETAYLI BİLGİ İÇİN +90 (533) 309 24 24 NUMARALI HATTIMIZDAN İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ.  |   13 KASIM 2015 İTİBARİYLE ARTIK FATSA'DAN SAMSUN ÇARŞAMBA HAVALİMANI SERVİSLERİNİN YANINDA ORDU HAVALİMANI İLK SERVİSİMİZ 06.40 İTİBARİYLE İLK YOLCULARINI TAŞIMAYA BAŞLADI. HAYIRLI OLSUN.  |   Ordu'nun ayağını yerden kesiyoruz. Şimdi erkenden alacağınız Uçak Biletlerinde Ordu-İstanbul HERŞEY DAHİL 79 TL  |  


Basında Kalamaki

LADER'den Teşekkür Plaketi

03.02.2014

Gerek 2010 yılında yapılan gezi ve gerekse bu yıl gerçekleştirilen Ege Turu ile ilgili LADER’e maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen İsmail Güvenkaya’ya teşekkürlerini, bir plaket ile her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen pilav gününde derneğin Genel Başkanı Prof. Dr. Recep Özgültekin Kalamaki Tour’a iletilmek üzere...

Kalamaki Tour’un Ladik Akpınar İlköğretmen Okulu Mezunları Derneği (LADER)’in katılımıyla 3 gece konaklamalı İzmir, Kuşadası, Marmaris, Fethiye ve Denizli (EGE TURU) 1 Haziran 2011 günü Giresun, Ordu ve Fatsa’dan start aldı.

Yaklaşık 1 hafta süren geziye LADER Ordu Şubesi Başkanı Bekir Şener ve yöneticilerden Mustafa Bayram’ında aralarında oldugu grup, gezinin sonlarına doğru Fethiye’de yat turu ve Pamukkale ziyaretinin ardından 6 Haziran günü Fatsa’da geri dönerek turu tamamladı.

Gerek 2010 yılında yapılan gezi ve gerekse bu yıl gerçekleştirilen Ege Turu ile ilgili LADER’e maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen İsmail Güvenkaya’ya teşekkürlerini, bir plaket ile her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen pilav gününde derneğin Genel Başkanı Prof. Dr. Recep Özgültekin Kalamaki Tour’a iletilmek üzere Mustafa Bayram’a takdim etti. Bu sene Fatsa turizmi ile ilgili daha güzel işler başardıklarını belirten İsmail Güvenkaya gerek Fatsa’da bu gibi sosyal faaliyetlerin daha da çok artmasında, gerekse bölge yapılacak olan turizm etkinlerinde bölgenin tanıtımı ve bölge esnafına ekstradan bir gelir olacagına dikkat cekerek, turizm faaliyetlerin kesintisiz devamı için herkesin birlik olması ve elini taşın altına koyması gerektiğini belirtti.

Kaynak: KAradeniz Haber Postası