KALAMAKİ'DEN DUYURULAR:
Amerika Birleşik Devletleri'nin; Uluslararası alanda, Türk Lirası'na ve dolayısıyla Türkiye Cumhuriyeti'ne uygulamaya başladığı ekonomik yaptırımları protesto etmek amacıyla, Kalamaki Tour olarak aldığımız karar doğrultusunda, 13 Amerikan Havayolları Şirk  |   ORDU-GİRESUN HAVALİMANINDAKİ SİS YOĞUNLUĞUNDAN YAŞANAN SEFER İPTALLERİ İLE İLGİLİ BİLET İŞLEMLERİNİZ İÇİN ACENTEMİZDEN DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.  |   ORDU-GİRESUN HAVALİMANI KURUMSAL REKLAM TALEBİ VE DETAYLI BİLGİ İÇİN +90 (533) 309 24 24 NUMARALI HATTIMIZDAN İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ.  |   13 KASIM 2015 İTİBARİYLE ARTIK FATSA'DAN SAMSUN ÇARŞAMBA HAVALİMANI SERVİSLERİNİN YANINDA ORDU HAVALİMANI İLK SERVİSİMİZ 06.40 İTİBARİYLE İLK YOLCULARINI TAŞIMAYA BAŞLADI. HAYIRLI OLSUN.  |   Ordu'nun ayağını yerden kesiyoruz. Şimdi erkenden alacağınız Uçak Biletlerinde Ordu-İstanbul HERŞEY DAHİL 79 TL  |  


Basında Kalamaki

Sakarya İlköğretim Kalamaki Tour Ayrıcalığıyla Çanakkale'yi Gezdi

04.02.2014

Organizasyonu çok kısa bir sürede sorunsuz tamamlanan gezi ile ilgili duygularını dile getiren Müdür Yardımcısı Fikret Yılmaz ve Gezi Sorumlu Öğretmeni Cenan Büyüme, Kalamaki Tour Yönetim kurulu Başkanı İsmail Güvenkaya'ya samimi duygularla memnuniyetlerini ileterek teşekkür ettiler.

Çanakkale Turu, Fatsa Sakarya İlköğretim Okulu öğretmen, öğrenci ve velilerinin katılımıyla okul bahçesinden 10 Mayıs 2012 günü start aldı.

Gezide hazır bulunan gönüllü veliler ve öğrencilerin yanısıra okul idare- sinden Müdür Yardımcısı Fikret Yılmaz ve tur sorumlusu öğretmen olarak katılan Cenan Büyüme gezide bulundu.

Gezi programına öncelikle Ankara'dan başlayan kafile, burada aldıkları kahvaltının ardından ilköğretim çocuklarına Atalarından en büyük miras olan Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir ziyaret edilerek Ankara programı tamamlandı. Ankara'dan akşam yemeği ve konaklama için İnegöl'de bulunan 4 yıldızlı otele yerleşen öğrenciler günün yorgunluğunu otelde eğlenerek üzerinden attı.

12 Mayıs sabahı kahvaltının ardından Bursa'ya hareket eden grup Uludağ'da teleferik'e binerek Bursa Uludağ'ın kuş bakışı panaromik keyfini çıkardılar. Akşama Doğru Altınoluk üzerinden Asos'a geçen grup burada akşam yemeği ve konaklama için otele yerleşti. Ertesi gün sabah savaş stratejisi, aklı ve kuvvetli öngörüsüyle Mustafa Kemal Atatürk'ü tarih sahnesine çıkartan, savaş yorgunu ve yokluklar içerisinde bulunan Türk Milletinin Ordusuyla bütünleşerek işgalci kuvvetlere ve tüm dünyaya "Çanakkale Geçilmez" diye haykırdığı, aziz şehitlerimizin 6.000 mermi düşen her metrekaresine kanlarıyla suladığı vatan toprağı olan Çanakkale programının ardından günün akşamında geri dönüş yolculuğuna başlayarak turu tamamladı.

Organizasyonu çok kısa bir sürede sorunsuz tamamlanan gezi ile ilgili duygularını dile getiren Müdür Yardımcısı Fikret Yılmaz ve Gezi Sorumlu Öğretmeni Cenan Büyüme, Kalamaki Tour Yönetim kurulu Başkanı İsmail Güvenkaya'ya samimi duygularla memnuniyetlerini ileterek teşekkür ettiler.

Kalamaki Tour sahibi İsmail Güvenkaya ise "Şu ana kadar yaptığımız tüm organizasyonlarda hiçbir detayı atlamadan ve kaliteden ödün vermeden gerçekleştirdiğimiz organizas yonlardan sonra misafirlerimizin dile getirdiği samimi memnuniyet ve teşekkürleri bizi işimize daha çok konstre etmektedir" şeklinde konuştu.

Kaynak: Karadeniz Haber Postası