KALAMAKİ'DEN DUYURULAR:
Tadilat çalışmaları 1 Ağustos 2017 tarihine ertelenen Çarşamba Havalimanı'ndan 1 Mart 2017 tarihinden itibaren S.Gökçen, Atatürk ve Esenboğa uçuşları satışa açılmıştır.  |   Değerli Yolcularımız, 1 Mart 2017 tarihinde tadilat, bakım ve onarım çalışmaları yapılması planlanan Samsun Çarşamba Havalimanının bakım çalışmaları 1 Ağustos 2017 tarihine ertelenmiştir. Mağduriyet yaşamamanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  |   ORDU-GİRESUN HAVALİMANI KURUMSAL REKLAM TALEBİ VE DETAYLI BİLGİ İÇİN +90 (533) 309 24 24 NUMARALI HATTIMIZDAN İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ.  |   13 KASIM 2015 İTİBARİYLE ARTIK FATSA'DAN SAMSUN ÇARŞAMBA HAVALİMANI SERVİSLERİNİN YANINDA ORDU HAVALİMANI İLK SERVİSİMİZ 06.40 İTİBARİYLE İLK YOLCULARINI TAŞIMAYA BAŞLADI. HAYIRLI OLSUN.  |   Ordu'nun ayağını yerden kesiyoruz. Şimdi erkenden alacağınız Uçak Biletlerinde Ordu-İstanbul HERŞEY DAHİL 79 TL  |  Çalışma Ortağımız HAVAŞ En Etik Şirket Seçildi

Türkiye’nin sektör lideri yer hizmetleri kuruluşu ve şirketimizin iş ortağı Havaş, Etik Değerler Merkezi (EDMER) tarafından bu yıl 5’inci kez düzenlenen ‘ETİKA 2016 Türkiye’nin En Etik Şirketleri’ çalışması kapsamında ödüle layık görüldü.

Türkiye’de yer hizmetleri sektörüne yön veren kuruluşlardan olan ve uluslararası alanda da adından söz ettiren Havaş, Türkiye'de etik bilincinin oluşturulması, geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla kurulan Türkiye Etik Değerleri Merkezi (EDMER) tarafından düzenlenen ‘Etika 2016 Türkiye Etik Ödülleri’nde en etik şirketler arasında yer alarak ödüle layık görüldü. Havaş; etik ve iş ahlakı farkındalığı yaratmak, etik bilincini yaygınlaştırmak ve gençlere örnek olacak şirket ve yöneticileri ödüllendirmek amacıyla her yıl düzenlenen Etika 2016 Türkiye Etik Ödülleri kapsamında, etik uygulamalarıyla öne çıkan şirketler arasına girerek ‘Türkiye Etik Ödülü’nün sahibi oldu.

Havaş Genel Müdürü Kürşad Koçak, ‘’Sektörümüzde ilk ve öncü kuruluş olma misyonumuz ve kurumsal değerlerimiz doğrultusunda, tüm faaliyet ve işbirliklerimizi etik çalışma anlayışımız temelinde sürdürüyoruz. Kökleri 84 yıl öncesine dayanan ve sürekli inovasyona, başarı çıtasını daha da yükseğe taşımaya odaklanan şirketimiz; çekirdek değerlerine bağlı, çalışanlarına, paydaşlarına ve çevreye duyarlı bir etik anlayışı, değişmez bir parça olarak kimliğinde taşımaktadır. Bu yaklaşımımızın bir göstergesi olarak, ‘Etika 2016 Türkiye Etik Ödülü’ne layık görülmekten mutluluk duyuyoruz. Etik bilincini artırmak ve gençlere bu anlamda örnek olmak açısından yaptığı çalışmalar nedeniyle Etik Değerler Merkezi’ne de teşekkür ederim’’ dedi.

EDMER’in, 64 sorudan oluşan anketine katılan ve uluslararası standartlara göre yapılması gerekenlerin %70’den fazlasını yerine getiren şirketler, ETİKA 2016 Türkiye Etik Ödülü’nü almaya hak kazandı. EDMER tarafından 2012 yılından bu yana verilen Türkiye’nin En Etik Şirketleri Ödülleri; Etik Değerler, Etik Kültür, İtibar Yönetimi, Kurumsal Yönetim, Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Liderlik, Yaratıcılık, Önderlik ve Uyum Yönetimi kategorilerinde yer alan standartlara uyum sağlayan şirketler arasından belirleniyor.