KALAMAKİ'DEN DUYURULAR:
Amerika Birleşik Devletleri'nin; Uluslararası alanda, Türk Lirası'na ve dolayısıyla Türkiye Cumhuriyeti'ne uygulamaya başladığı ekonomik yaptırımları protesto etmek amacıyla, Kalamaki Tour olarak aldığımız karar doğrultusunda, 13 Amerikan Havayolları Şirk  |   ORDU-GİRESUN HAVALİMANINDAKİ SİS YOĞUNLUĞUNDAN YAŞANAN SEFER İPTALLERİ İLE İLGİLİ BİLET İŞLEMLERİNİZ İÇİN ACENTEMİZDEN DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.  |   ORDU-GİRESUN HAVALİMANI KURUMSAL REKLAM TALEBİ VE DETAYLI BİLGİ İÇİN +90 (533) 309 24 24 NUMARALI HATTIMIZDAN İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ.  |   13 KASIM 2015 İTİBARİYLE ARTIK FATSA'DAN SAMSUN ÇARŞAMBA HAVALİMANI SERVİSLERİNİN YANINDA ORDU HAVALİMANI İLK SERVİSİMİZ 06.40 İTİBARİYLE İLK YOLCULARINI TAŞIMAYA BAŞLADI. HAYIRLI OLSUN.  |   Ordu'nun ayağını yerden kesiyoruz. Şimdi erkenden alacağınız Uçak Biletlerinde Ordu-İstanbul HERŞEY DAHİL 79 TL  |  
Hakkımızda

Kalamaki Tour

Kalamaki Tour olarak 1993 yılından bu yana tüm yurtiçi-yurtdışı havayollarının bilet satışı, tatil ve tur organizasyonları konusunda Ordu'nun en köklü turizm-seyahat acentası olarak hizmet sunmaktayız.

Uzakları size yakın ederken zamanınızı ekonomik kullanmanız için, artık "hangi havayolu?", "saat kaç uçuşu?" gibi sorularla uğraşmanıza, kıymetli zamanınızı harcamanıza gerek yok.

— Ekonomik ve Hızlı Bilet - Hızlı Geri Dönüş
— Güler Yüzlü Hizmet - Güvenli Çözüm
— Promosyonlar Hakkında Anında Bilgilendirme
— Havalimanı Transferi ( HAVAŞ )
— Kendini Kanıtlamış Firma Referanslarımızla Hizmetinizdeyiz.
— Kaliteli Hizmet – Uygun Fiyat Siz İsteyin, Biz Çözelim.
— Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim. Siz Sadece Uçmanın Keyfini Yaşayın.
— Çünkü Size Bir Telefon Kadar Yakınız…

KALAMAKİ TOUR TÜRSAB A GURUBU BELGE SAHİBİ BİR SEYAHAT ACENTASIDIR
TURSAB

Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesini benimsemiş, sektör lideri, tanınmış bir marka olmak, bireysel ve kurumsal alanda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkanlarını müşterilerimize sunmak.